Hakkımızda

1988 yılında kurulan Tansav Et ve Tavuk Mamülleri Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti , Beypiliç'in Türkiye'deki ilk bayisidir.

Öncelikle insan sağlığına değer veren, sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşteri beklentilerini karşılayacak kaliteye sahip olan yapımızı, daima denetim altında tutarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Piliç eti sektöründe esas olan, hijyenik yapının ve soğuk zincirin korunması ve devamlılığıdır. Tansav olarak her zaman hijyen ve kalite konusunda bir adım önde olmak prensibi ile hareket etmekteyiz.

1988'den günümüze, Ankara il sınırları içerisindeki devlet kurumları, market, kasap, fast food, piknik, restoran, catering/yemek firmaları, dönerciler ve perakendecilere günlük taze Beypiliç ürünleri soğuk zinciri koruyarak tedarik edilmektedir.

Ürünler doğrudan fabrika orjinal ambalajı ile müşterilere tedarik edilebildiği gibi, Beypiliç tüm tavuklarının kendi tesislerimizde parçalanması suretiyle de müşterilere sunulabilmektedir.

Tansav, üretim ve sevkiyat aşamalarının tüm bölümlerinde ziyaretçilere açıktır. Bizleri ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Politikamız

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini oluşturmak, sürekliliğini ve etkinliğini sağlamak.

Sektördeki imajımızı korumak ve bölgemizde en güvenilir piliç eti markasını aşılamak.

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin gelişmesi ve büyümesine olanak sağlamak için sistem kapsamına tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi de dahil etmek.

Gıda Mevzuatlarına uygun hareket ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün sunmak.

Çalışanlarımıza Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin sürdürülmesinin inancı, sorumluluk bilincini eğitim faaliyetleri ile aşılamak.

Müşteri memnuniyetini sağlamak.