TANSAV BEYPİLİÇ ANKARA BAYİİ

İLERİ İŞLEM

  Piliç Nugget
  Piliç etinin, tuz, beyaz biber, kırmızı pul biber, ch. spices soğantozu, karabiber, soğantozu, ch. mix all in, soya proteini ile karıştırılıp form verilip, sıvı ve kuru soslarla kaplanması, kızartılması, buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı
  Piliç Burger
  Piliç etinin, tuz, beyaz biber, kırmızı pul biber, ch. spices, soğantozu, ch. mix all in, karabiber, soya proteini ile karıştırılıp, form verilip, sıvı sos, kuru soslanıp, kızartılıp ve buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli:
Tabaklı
  Piliç Schnitzel
  Piliç etinin, tuz, beyaz biber, kırmızı pul biber, ch. spices, kimyon, soğantozu, ch. mix all in, karabiber, soya proteini, galeta unu ile karıştırılıp form verilip, sıvı ve kuru soslarla kaplanması, kızartılması, buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı
  Piliç Kadınbudu Köfte
  Piliç etinin, tuz, sarımsak tozu, soğantozu, karabiber, kuru soğan, maydanoz, ekmek kırığı, pirinç ile karıştırılıp, form verilip, sıvı ve kuru soslarla kaplanması, kızartılması, buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı
  Piliç Bey Köfte
  Piliç etinin, tuz, karabiber, kırmızı pul biber, sarmısak tozu, soğan tozu, ch.spices, ch.mix all in, kimyon, kekik, maydanoz, soya proteini, ekmek kırığı ile karıştırılıp form verilip, sıvı ve kuru soslarla kaplanması, kızartılması, buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı
  Piliç Cordon Bleu
  Piliç etinin, tuz, beyaz biber, ch. mix all in, soğantozu, kırmızı pul biber, soya proteini ile karıştırılıp form verilip, etin arasına kaşar peyniri koyulup, sıvı ve kuru soslarla kaplanması, kızartılması, buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı
  Piliç Sticks
  Piliç etinin, soya proteini, süt tozu, beyaz biber, kimyon, ch. mix all in, tuz, sirke ile karıştırılıp, form verilip, sıvı ve kuru soslarla kaplanması, kızartılması, buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı
  Piliç Bey Kebap
  But etinin marine edilmesi (su, soğan, tuz, baharat karışımı)form verilmesi, sıvı sosla kaplanması ( modifiye mısır nişastası, buğday nişastası) sıvı yağda kızartılması, buharda pişirilmesi ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı
  Piliç Döner
  Piliç Eti, Piliç Yağı, Yoğurt, İzole Soya Proteini, Biber Salçası, Su, Tuz, Sirke, Baharat Karışımı, Kuru Soğan, Bitkisel Yağ, Sarımsak, Doğala Özdeş Tavuk Aroması, Doğala Özdeş Sarımsak Aroması ile elde edilen üründür.
Ambalaj Şekli :
Tabaklı